BEZPEČNOSTNÍ dveře do bytu - nově

BEZPEČNOSTNÍ dveře do bytu - NOVĚ !!!

 

     Zcela nově jsme pro Vás  rozšířili naší nabídku vstupních dveří do bytu o BEZPEČNOSTNÍ  vchodové dveře BALTIK, které jsou vhodné zejména pro "panelákové" byty.

 

 

     BEZPEČNOSTNÍ vchodové dveře do bytů jsou určené především jako hlavní dveře pro bytové jednotky v bytových a panelových domech. Neméně důležitou vlastností těchto dveří je jejich odolnost proti nezvanému hostovi. Vnitřní vchodové dveře BALTIK jsou vyráběny jako BEZPEČNOSTNÍ a mají vlastnosti BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDY RC2 dle normy PN-EN 1627:2012.

 

     Jedná se o dřevěné vchodové dveře s dutinkovou dřevotřískovou výplní, opláštěné vysoce kvalitní HDF deskou. Konstrukce dveří je zpevněná ocelovým plechem a povrch dveří je tvořen velmi odolnou laminovátovou folií v dekoru dřeva. Dveře jsou dodávány v kompletu se zárubní vč. gumového těsnění, čtyř bodového bezpečnostního zámku, bezpečnostních trnů, 3D panty, dřevěným či hliníkovým prahem a kukátkem. Vchodové dveře jsou dodávány v mnoha barevných odstínech.

 

     Vchodové dveře BALTIK naleznete v odkazu - klikněte zde

 

     V případě jakéhokoliv dotazu se na nás můžete obrátit telefonicky na mob.čísle 774 900 974 nebo e-mailovou zprávou na adrese info@dvere-podlahy.info.


Oznámení

Podzimní sleva

  Kupujte dveře se slevou ...

PF 2017

přejeme Vám ...

Podzimní sleva

 Kupujte dveře se slevou ...

Podporujeme kotlíkové dotace

 Výměnou dveří snižte energetickou ...

Archiv novinek >

Novinky e-mailem

Přihlašte se k odebírání novinek. Maximálně dvakrát do měsíce Vám od nás přijdou akce výprodeje.

info@dvere-podlahy.info +420 774 900 974
Webdesign & SEO eStudio
Webdesign & SEO eStudio