Kotlíkové dotace

 

     Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR od letošního roku 2016 nabízí pro Vaše domácnosti finanční dotaci ve výši až 127 500 Kč na nové ekologické vytápění ve formě nového ekologického kotle či tepelného čerpadla a zároveň na další opatření ke snížení energetické náročnosti budovy, formou dílčí výměny oken, vchodových dveří nebo zateplení střechy budovy.

 

 

 

Co můžete získat

     Kotlíková dotace je nabízena pro výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním užívaných v rodinných domech. Dotace je poskytována z Operačního programu Životního prostředí. 

     Využitelnost dotace je především na zdroj vytápění a jeho instalaci případně na zrekonstruovanou otopnou soustavu, úpravy splainových cest, služby specialistů i zpracování související dokumentace.

     Další možností využití finančního programu je financování tzv. "nenáročných opatření"  vedoucích ke snížení energetické náročnosti objektu a to především dílčí výměnou VCHODOVÝCH DVEŘÍ, oken či zateplení střechy objektu.

 

 

 Jak získat dotaci?

      Dotace budou pro občany zpracováva jednotlivé krajské úřady. Zde je doporučeno se informovat o termínech výzev pro občany. Informace ke kotlíkovým dotacím je také možné zjistit na webových stránkách, vývěskách nebo speciálních telefonních linkách jednotlivých krajských úradů.

 

 

Co můžete získat od nás?

 

     Náš internetových obchod Dveře-Podlahy.info Vám nabízí možnost zakoupení vchodových dveří vhodných pro snížení energetické náročnosti Vašeho rodinného domu. V naší nabídce naleznete velké množství modelových provedení vchodových dveří splňujících nejpřísnější energetická kritéria. 

     Vchodové dveře můžete vybírat z našich nabídek: /klikněte zde/ případně /klikněte zde/


Oznámení

Podzimní sleva

  Kupujte dveře se slevou ...

PF 2017

přejeme Vám ...

Podzimní sleva

 Kupujte dveře se slevou ...

Podporujeme kotlíkové dotace

 Výměnou dveří snižte energetickou ...

Archiv novinek >

Novinky e-mailem

Přihlašte se k odebírání novinek. Maximálně dvakrát do měsíce Vám od nás přijdou akce výprodeje.

info@dvere-podlahy.info +420 774 900 974
Webdesign & SEO eStudio
Webdesign & SEO eStudio